• |
ide | kryesore

Prince Harry konfirmon tradhëtinë e William, çfarë po ndodh në familjen mbretërore

Paparazzi, Slider
Harry William


Princi William është përfshirë në thashetheme që lidhen me një aferë tradhëtie. Pas publikimit të trailerit të dytë të dokumentarit të Princit Harry dhe Meghan Markle, njerëzit po pyesin se për çfarë saktësisht gënjente Pallati Buckingham. “Ata ishin të lumtur të gënjyen për të mbrojtur vëllanë tim,” thotë Harry në trailer, duke bërë që shumë njerëz të spekulojnë se ai mund të jetë duke folur për një lidhje jashtëmartesore të Princit William. Por kush është zonja në fjalë?

Para së gjithash, është e rëndësishme të theksohet se këtu asgjë nuk është e konfirmuar apo verifikuar. Princi i Uellsit u quajt “Princi i Pegging” pasi DeuxMoi publikoi një postim anonim për një çështje mbretërore. Është e rëndësishme të theksohet se DeuxMoi thotë: “kjo llogari nuk pretendon se informacionet e publikuara janë të bazuar në fakte.”

Por gjithsesi, pati një pretendim për një anëtar të familjes mbretërore të paidentifikuar, që dyshohet se ishte Princi William, për një lidhje jashtëmartesore. “Kjo është aq e çuditshme sa jam pothuajse shumë e tronditur për ta ndarë me ju (por gjithsesi do ta ndaj),” thuhej në postim. “Lidhja jashtëmartesore është një sekret i hapur në Londër në mesin e grupit aristokrat anglez, dhe është biseda e çdo feste dhe tavoline.”

Pra, a ka Princi William një lidhje?

Postimi i ‘Deuxmoi’ besohet të jetë për Princin William për disa arsye. Kjo pasi trashëgimtari i fronit ka qenë i lidhur më parë në mënyrë romantike me Rose Hanbury, Marchioness of Cholmondeley, me raporte për këtë aferë që kanë dalë për vite me radhë.

Hanbury është (ose ishte) një anëtare e rrethit të ngushtë të William dhe Kate Middleton, dhe ajo dhe burri i saj jetojnë në Houghton Hall në Norfolk. Pavarësisht rritjes së kërkimeve për lidhjen e Princit William, Pallati Buckingham nuk i ka adresuar thashethemet dhe nuk ka gjasa ta trajtojë çështjen publikisht.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *