• |
ide | kryesore

Video e Stresit duke i gjuajtur të pasmeve të Xhulit bëhet virale

Paparazzi, Slider


Një moment i papritur ka ndodhur së fundmi mes Stresit dhe Xhuli Nurës. Modelja bukuroshe ka qenë shtrire në divanin e shtëpisë mirëpo Stresi menjëherë e ka parë.

Jo vetëm kaq por ai nxitoi dhe e qëlloi me shuplakë në të pasme. Xhuli u tremb fillimisht e më pas ktheu kokën.

“Më fal motër”, dëgjohet duke thënë Stresi

Tashmë videoja është bërë virale në rrjet

Kryefjalë e kësaj jave në “Big Brother Vip Kosova” ka qenë afrimiteti i Arkimed Lushës i njohur si Stresi me Gresa Hotin.

Jo se ka diçka të keqe në ketë mes, por kjo erdhi pas deklaratave të tij për ish-partneren, Keisin.

Nga njëra anë kishim një Stres i cili po i dërgonte sinjale Keisit për t’u ribashkuar, nga ana tjetër kishim një Stres që nuk po i shqitej banores tjetër të shtëpisë Gresa Hotit.

Mirëpo në lidhje me këtë situatë ka thënë fjalën e tij vetë reperi.

Në një bisedë me aktoren Shota Baraliu, Stresi theksoi se Gresën e do vetëm si shoqe.

“Po ta them ty, kamerës e të gjithëve. Edhe nesër do ta sqaroj si do të jetë një shok shumë i ngushtë i një femre. Unë kur t’i them dikujt shoqe, ashtu mbetet. Jam shumë i sigurt për këtë punë, jam shumë i matur. Nuk mund të ndodhin me Gresën se i kam thënë shoqe të ngushtë”, u shpreh ai.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *