• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër/ Mjeti përplas 59-vjeçarin që po lëvizte me biçikletë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident është shënuar pasditet e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Mësohet se mjeti tip Volkswagen, me drejtues shtetasin I. K. 68 vjeç, ka përplasur shtetasin A. M. 59 vjeç, i cili levizte me biçikletë. Ky i fundit është dërguar në spitalin e Shkodrës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.