• |
ide | kryesore

Moti sot, mos dilni pa çadër nga shtëpia

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Moti


Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me stuhi në mëngjes. Gjatë ditës reshjet do të jenë mestarë në pakësim duke ia lënë vendin kthjellimeve.

Temperaturat minimale do të luhaten 7 -13 gradë , temperaturat maksimale do të jenë me rënie 11 -13°C në veri, 17-20°C ne zonën e ulet dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug -lindje me shpejtësi 15-20 m/sek dhe dallgëzim te forcës 5-6 ballë në det të hapur.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *