• |
ide | kryesore

Sam Asghari, kundër fotove intime të Britney Spears

-Instant, Paparazzi, Slider

Sam Asghari ka zbuluar se si ndihet vërtet për fotot intime të gruas së tij, Britney Spears.


“I vetmi person në botë që ngacmohet për postimin e gjërave të tilla,” komentoi aktori  përpara se të pranonte, “Unë personalisht preferova që ajo të mos i postonte kurrë këto, por kush jam unë për të vendosur për dikë që u kontrollua për pjesën më të madhe të jetës së saj.”


Asghari ndau qëndrimin e tij pasi Spears, postoi në Instagram një seri fotosh topless të saj. “Stop! Të lutem ndal! Liria nuk është kur heq rrobat. Vishuni dhe flisni për veten tuaj me një mendje të qetë”, shkroi një kritik. Një tjetër shtoi në seksionin e komenteve, “Diçka nuk është në rregull! Kush po merret me këtë llogari? Dhe a nuk ka një datë tjetër gjyqi së shpejti?

Komenti i Asghari është hera e parë që ai ka lënë të kuptohet për ndonjë pakënaqësi për fotot e artistes. Kur Kevin Federline më parë pretendoi se djemtë e tyre adoleshent  nuk e kishin parë nënën e tyre prej muajsh për shkak të fotove , Sam doli në mbrojtje të saj.

“Edhe nëse do të ishte e vërtetë që fëmijët  kanë turp, ata nuk do të ishin adoleshentët e parë të turpëruar nga prindërit e tyre”, shkroi Asghari në një Story në Instagram në gusht. “Prania e thjeshtë e një prindi mund të poshtërojë një adoleshent. Ata do të kuptojnë se zgjedhjet e nënës së tyre janë të padëmshme dhe një shprehje e një lirie të sapogjetur. Nuk ka asgjë për t’u turpëruar”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.