• |
ide | kryesore

Aksidenti i rëndë në Elbasan/ Makina bie në humnerë, një viktimë dhe dy të plagosur

Arkiva
ShkodërLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *