• |
ide | kryesore

Aksident në Llogara, Bollano përplas një 17-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në Llogara, pranë fushës së sportit, ku një automjet ka përplasur një 17-vjeçar i cili po kalonte në rrugë. Drejtuesi i mjetit i cili ka shkaktuar aksidentin është ish-kreu i bashkisë së Himarës, Vasli Bollano.


Vlorë/Informacion paraprak


Rreth orës 17:00, në Llogara, pranë fushës së sportit, shtetasi V. B., 66 vjeç, banues në Himarë, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin E. H., 17 vjeç, këmbësor në rrugë, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit, shtetasi V. B, u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.


2 Comments

  1. Me siguri qe faji eshte i kembesorit dhe Bollanos iu kerkua falje nga policia.
    Na fal bollano qe te mbajtem dhe te hoqem ca nga koha jote e cmuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.