• |
ide | kryesore

Këngëtarja Fifi, nënë për herë të parë

-Instant, F1, Paparazzi

Këngëtarja, Fifi këndoi ditën e djeshme me Flori Mumajesin në skenën e ‘Fest 61’. Pas mbarimit të performancës, artisja zbuloi se do të bëhet nënë për herë të parë


“Jam njeriu më i lumtur në botë. Unë po pres një fëmijë! Kënaqësia më e madhe se nuk kam kënduar vetë, kam kënduar me fëmijën tim brenda. Zoti i bekoftë të gjitha mamatë. Jam duke rritur dicka shumë të shenjtë brenda meje. Është më e rëndësishme se cdo gjë tjetër”, tha  Fifi në skenë.Para pak ditësh ,këngëtarja dhe partneri i saj, Adis Patushi festuan 1 vjetorin e tyre së bashku.  Krahas një fotoje të tyren në Instagram, ajo shkroi: “Sot 1 vit më parë të kam bërë timin .. sot 1 vit më parë ti kishe frikë qe unë s’do jem e jotja .. e sot 1 vit më parë unë i premtova vetes dashurinë tënde pavarësisht atyre gabimeve të vogla tuat që unë i di..Dashuria ime për ty veç do rritet ma shumë e do mundohem mos të të zhgënjej për këtë të jesh i bindur e të betohem në dashurinë tonë . Të Dua Nushi!! #1stanniversary”/Lapsi.al1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *