• |
ide | kryesore

“Ik ore palaço”, grupi i PD kërkon masë disiplinore ndaj Ramës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Grupi i Partisë Demokratike ka kërkuar masë disiplinore ndaj kryeministrit Edi Rama për sjelljen e tij jo etike të përdorur në seancën e sotme në Kuvend.


Seanca u përfshi në debate dhe akuza të ashpra ku nuk munguan as fyerjet. “Palaço , ordiner’, ishin fyerjet e drejtuara të kryeministrit Edi Rama ndaj deputetit Gazment Bardhi.


Lexo më tej: “Palaço je ti, legen”, Bardhi përplaset me Ramën, përjashtohet nga seanca 4 Comments

  1. Pergjigja e députetes Àçka ishte vertet si “Procèsi” i Kafkes.

    Bravo zonja Acka ! Bullizmi i Rames per cdo njeri qe i kundervihet eshte arme per adoleshente e jo per burra mjekerbardhe qe u mungon burrerie…

    1. Ky kafsha me emrin Edi derrr droga mund të ofendojë ç’do kënd në parlament e s’po përjashtohet e të tjerët përjashtohen e ky është parlamenti i horavs të kuq që meritojnë një ofendim më të madh së bashu me kryederin Edi kafyha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *