• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, automjeti përplas këmbësorin

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në kryqezimin e Blinishtit në superstradën Lezhë – Shkodër.


Automjeti ka përplasur një këmbësor i cili si pasojë ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës, ku i është dhënë ndihma e parë.Policia rrugore ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e këtij aksidenti.

Njoftimi i policisë:

Aksident te kryqezimi i Blinishtit pergjate superstrades Lezhe – Shkoder. Nje automjet ka perplasur nje kembesor i cili ka mbetur i plagosur dhe eshte derguar ne spitalin Rajonal te Lezhes per te marre ndihmen e pare. Policia rrugore ka mberritur ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per shkaqet e ketij aksidenti. Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *