• |
ide | kryesore

Jake Gyllenhaal: Skenat intime me Jennifer Aniston ishin torturë

Paparazzi, Slider

Jake Gyllenhaal ka reflektuar pë filmin e tij të vitit 2002 ‘The Good Girl’, në të cilin luajti bashkë me Jennifer Aniston.


Duke pasur parasysh diferencën e moshës 11-vjeçare, Gyllenhaal ishte rritur duke e admiruar Aniston, kështu që shansi për të patur  skenat intime me të ishte mjaft tronditës.


“Ishte torturë, por gjithashtu nuk ishte torturë,” zbuloi ai gjatë një paraqitje në The Howard Stern Show. “Dua të them ishte si një përzierje e të dyjave. Skenat e dashurisë janë të sikletshme, sepse janë ndoshta 30, 50 njerëz që e shikojnë.  Shumicën e kohës, është çuditërisht mekanike. Gjithashtu, është një kërcim. Ju jeni duke bërë koreografi për një aparat fotografik.”

Jake më pas zbuloi një sugjerim që Jennifer i bëri për t’i ndihmuar ata të ndiheshin më rehat gjatë xhirimit të skenave. “Kjo ishte thjesht parandaluese dhe përdorej përgjithësisht gjithmonë kur ishte në një vend horizontal në atë film,” i tha ai Howard Stern. “Unë mendoj se në fakt ishte një sugjerim i Jennifer-it. ” Ajo tha: “Unë po vendos një jastëk këtu”.

Gjithashtu gjatë intervistës, Gyllenhaal foli për planet e tij të së ardhmes me të dashurën e tij, Jeanne Cadieu. “Tani që kam përmbushur shumë gjëra në karrierën time dua të bëhem baba ”, deklaroi ai. “Nuk e di nëse mund ta kisha thënë këtë më parë.”/Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.