• |
ide | kryesore

Shkrumbohen 3 makina në rrugën ‘Transballkanike’

-Instant, Lajme, Të fundit

Tre automjete janë përfshirë nga flakët në rrugën Transballkanike, në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mbrëmjes. Janë djegur dy furgona dhe një Fiat Punto.
Policia po punon për të zbardhur nëse është e qëllimshme apo aksidentale.
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.