• |
ide | kryesore

FOTO/ Rama zbulon pa dashje “projektet” nga mbledhja së qeverisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
mbledhja

“Projekte konkrete dhe punë konkrete…” Kështu kryeministri Edi Rama justifikoi për ndjekësit dhe mediat mbledhjen 2-ditore me ministrat në një prej vilave qeveritare të Tiranës. Në një postim në rrjetet sociale Rama publikoi edhe 2 foto nga mbledhja me ministrat e tij.


Kreu i qeverisë i veshur sportiv me një t-shirt të kuqe qëndron në krye të tavolinës. Ministrat duken të fokusuar. Disa prej tyre mbajnë shënime. Përballë një monitor me shifra, miliona, investime…


Por një sy i vëmendshëm vuri re se njëra prej foptove të kreut të qeverisë ka zbuluar më shumë seç duhet. Ato që Rama i quan “projekte” dhe “punë konkrete” në letrat përpara kryeministrit janë disa …shkarravina. Në foto duket edhe një qen (ndoshta maçok) që qëndron në bisht.

Interesante duhet të jertë edhe fatura e këtyre “projekteve”. ©LAPSI.al


8 Comments

    1. RAma la nam. Kaq munt tju them un juvA. Ka bere gjera te mira po pO e prish punen e veteS tani ne kete koh te mira po dhe te veshtirra

  1. Ky loqja Kryemnister nuk ka karrike per ministrat, na shet pordhe dhe thote qe ka nisur satelitet ne hapesire. O te marrte m… shalet mor mashtrues ordiner.

    1. Pash Zotin edhe kjo biondja karja e Kulturës si ka dalë në foto duke mbajtur shënime si nxënëse e klasës së I!

  2. Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe Fuck europe

  3. Popull dele shikoni lartmadhenine tuaj e beni duart cope me duartrokitje.Cfare duhet te presesh nga ky milet qe qanin sikur u kish vdekur femija i tyre ne 1985 ne vend sete kercenin nga gezimi se kishte ngordhur diktatori

  4. arsyet perse Berisha nuk ikën në shtëpi, por qëndron për t’ia lënë partinë djalit të tij Shkëlzenit, përse ilir Meta këmbehet me Monikën në krye të partisë dhe përse Fatmir Mediu, që nuk ka asnjë votë në këtë vend, qëndron në politikë vetëm se ka bërë një krim, duke varrosur 26 vet të gjallë me djalin e Berishës, dhe financohet nga kriminelë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *