• |
ide | kryesore

Georgina reagon ndaj aludimeve se është ndarë nga Ronaldo

Paparazzi, Slider

Kohët e fundit ka pasur shumë thashetheme se marrëdhënia mes Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez nuk po shkon aq mirë sa mund të duket në rrjetet sociale.


Raportet kryesore kanë ardhur nga gazetari argjentinas Gonzalo Vazquez në programin ‘Socialite’. Ai sugjeroi se dhurata e Georgina për Cristianon me rastin e Krishtlindjes, sugjeroi se diçka nuk shkonte.


Megjithatë, për t’iu kundërpërgjigjur raporteve të kësaj natyre, Rodriguez ka ndarë një foto të re në Instagram që tregon atë dhe Ronaldo në fillimin e lidhjes së tyre.i “Kur isha 22 vjeç takova dashurinë e jetës sime. Sa të bukur ishim”, shkroi ajo në postim.

Një nga sugjerimet më ekstreme ishte që dasma e tyre e planifikuar nuk do të vazhdojë më dhe në fakt do të shtyhet.

Zhgënjimi i fundit i lojtarit në Botërorin e Katarit me kombëtaren portugeze mund të ketë shkaktuar një krizë. Dasma që ata kishin planifikuar mund të auolohet ”, u shpreh Vasquez. Cifti po përpiqet të sigurohet që gjithçka të shfaqet mirë në në rrjetet sociale. Por  kjo nuk është e vërteta. Thuhet se marrëdhënia e tyre ekziston vetëm sepse është e dobishme për karrierën e tyre./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.