• |
ide | kryesore

Digjet magazina në Elbasan, shtëllunga të mëdha tymi në zonë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në një biznes në qytetin e Elbasanit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se magazina që ka marrë flakë ndodhet në lagjen Katund i ri.  Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes. Mësohet se punonjësit janë evakuuar.


Zjarri është i përmasave të mëdha. Ende nuk dihet dëmet e shkaktuara.


 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *