• |
ide | kryesore

Meta shkon në selinë blu, takohet me Flamur Nokën

-Instant, Lajme, Të fundit

Teksa ka paralajmëruar një konferencë në orën 12:00, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shkuar në selinë blu. Mësohet se Meta do te takohet me sekretarin e Përgjithshëm të PD-së, Flamur Noka, pasi kryedemokrati Sali Berisha nuk është i pranishëm.


Ky është takimi i parë mes aleatëve opozitarë për këtë vit. Ndërkohë ende nuk dihet se çfarë po diskutohet mes tyre.4 Comments

  1. Shum mir! Vazhdoni bashkpunimin pa ndërprerje dhe protesta papushim. Me “zgjedhjet” e këtyre kurr nuk do bëni përpara, do t’ju vjedhin përsëri.

    Keni në pushtet llumin e llumit që nuk kanë asnjë problem të shkelin këdo që ju del përpara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.