• |
ide | kryesore

Policia dhe FNSH në Krujë, kontrolle për persona në kërkim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Policia

Policia e Krujës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po kryejnë kontrolle mbrëmjen e sotme në të gjithë zonën për identifikimin dhe kapjen e elementëve krìminalë.


Kontrolle të tilla në këto zona po zhvillohen prej 1 muaji, për shkak edhe të ngjarjeve të fundit kriminale.


Syri tv mëson se janë ngritur postblloqe edhe në fshatrat që njihen si problematike si Nikla, Larushku e Thumana.

Krahas FNSH-së dhe policisë, në terren është vendosur edhe një autoblind që patrullon në rrugë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.