• |
ide | kryesore

E reja greke përjeton makthin, shqiptari e merr peng dhe e shfrytëzon si prostitutë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një greke ka rënë pre e abuzimit të një shqiptari, i cili e ka shfrytëzuar atë për prostitucion.


23-vjeçarja greke ka pranuar ofertën e punës së shqiptarit, i cili i është prezantuar si pronar i një lokali nate, por ky i fundit e detyronte atë që të shkonte me meshkuj të tjerë, kundrën 150 eurove.


Protothema.gr. ka publikuar detaje nga ngjarja e rëndë, ku vajza greke ra pre e mashtrimit për shkak të varfërisë. Por pas 3 muajsh vajza ka arritur që të arratiset nga ‘burgu’ i saj dhe ka përfunduar në polici. Pas denoncimit të saj, 33-vjeçari shqiptar u arrestua.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *