• |
ide | kryesore

Aksident në Vlorë, “Golfi” humb kontrollin dhe përplaset me makinën në parkim

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në orë e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Vlorës.


Aksidenti ka ndodhur në zonën e Ish-Gjyqit të Vjetër, ndërsa një automjet tip “Golf” ka humbur kontrollin dhe ka goditur një automjet të parkuar.Drejtuesi i mjetit është dërguar në spital për të marrë ndihmën e mjekëve.2 Comments

  1. Ore pse doni te beheni si portale te tjera per te cilet cdo gje eshte lajm?! Ku eshte interesi i publikut ne kete lajm?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *