• |
ide | kryesore

U hodh nga Ura e Bunës, gjendet i mbytur pas disa ditësh kërkime 60-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Është gjetur pa shenja jete 60-vjeçari që kërkohej prej disa ditësh në Shkodër.


Ai është gjetur i mbytur pranë Urës së Bunës. Mësohet se viktima është vetëhedhur nga ura në ujë.


Viktima jetonte me djalin e tij dhe ka qenë në depresion. Polumbarët e RENEA-s e kanë kërkuar disa ditë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.