• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-modelja tregon gjoksin “e ri” edhe pse po vuan për shkak të tij

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks
modelja

Ish-modelja britanike Katie Price vijon të tërheqë vëmendjen e medieve rozë. 44-vjeçarja u fotografua pas një ceremonie në Londër dhe më pas shkoi në një darkë me djalin e saj 17-vjeçar, Junior Andre.
më herët kishte paraqitur një stuhi në tapetin e kuq, duke treguar rezultatet e punës së saj të 16-të të gjoksit me një kostum të pastër.


Ajo u fotografua e veshur me një fustan transparent që i linte shumë pak vend imagjinatës. Nëna e 5 fëmijëve, dukej e kënaqur duke treguar “gjoksin e saj të ri”. Megjithatë “The Sun” zbuloi së fundmi se modelja ka pasur edhe probleme pas ndërhyrjeve.


“Katie ka qenë në agoni për shkak të gjokseve të saj të reja pasi ato janë shumë të mëdha për trupin e saj të vogël. Kështu që ato po i shkaktojnë dhimbje të vazhdueshme shpine. Ajo po kalon net pa gjumë sepse nuk mund të rehatohet. Ajo duket se po bëhet pishman për ndërhyrjen” – tha një burim i The Sun.

“Ajo kishte pikërisht këtë problem herën e fundit që vendosi implante masive. Kjo ishte një pjesë e arsyes pse ajo i hoqi ato në vitin 2016, por shpresonte që këtë herë të ishte ndryshe.

Miqtë e saj mendojnë se do të jetë vetëm çështje muajsh para se ajo t’i heqë përsëri. Vështirësitë e saj i shtohet edhe fakti se ajo është e bindur që gjinjtë e saj duken të prishur dhe njëri është më i madh se tjetri. Ajo vazhdon të shikojë fotot e saj dhe të pyesë të tjerët afër saj nëse duken të pabarabartë” – tha burimi. ©LAPSI.al

Katie looked all partied out as she left the boxing match in London She appeared in high spirits while chatting to fans outside But it wasn't long before she gave waiting photographers an eyeful as she entered her waiting car Katie Price flogs her old size 16 bras for £10 as she reveals biggest boob  job | The Sun Katie Price declared bankrupt after failing to pay back debts - Daily Star

1 Comment

  1. Shperfytyrimi dhe baxhellizimi i qenieve njerezore ne Perendim. Jo KURRE MOS QOFSHIM PJESE E KETYRE DJAJVE. FORCA RUSI QIJA RROBTE ZHDUKI KETA DEMON

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.