• |
ide | kryesore

Kanosi një person me pistoletë lodër, telashe për të riun në Fier

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Fierit ka nisur hetimet për një 27-vjeçar i cili akuzohet se ka kanosur një person me pistoletë lodër. Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet L.H, i cili po procedohet në gjendje të lirë.


“Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin L. H., 27 vjeç, banues në Zhupan, Fier, pasi ka kanosur me pistoletë lodër, një shtetas. Sendi i përdorur në mënyrë të kundërligjshme, u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.”, thuhet në njoftimin e policisë.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.