• |
ide | kryesore

Emërohet drejtor i Teatrit Kombëtar Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjergj Prevazi është emëruar drejtor i Teatrit Kombëtar Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’. Vendimi i Këshillit të Ministrave është publikuar në faqen zyrtare të Kryeministrisë. Për postin e drejtuesit të Teatrit Kombëtar Eksperimental ‘Kujtim Spahivogli’ kandiduan Ema Andrea, Genci Fuga, Indrit Çobani, Gjergj Prevazi dhe Ledion Zoi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *