• |
ide | kryesore

Publikohen fotot e para të Selena Gomez me muzikantin

Paparazzi, Slider

Selena Gomez dhe Drew Taggart duket se kanë konfirmuar romancën e tyre të përfolur.


Së fundmi janë publikuar fotografi të këngëtares dhe anëtarit të Chainsmokers, 33, në një takim në The Gutter. Një dëshmitar okular na thotë se çifti po silleshin si adoleshentë ndërsa po shijonin pak kohë vetëm.Sipas Us Weekly, dyshja janë duke u argëtuar shumë së bashku”. “Ata nuk po përpiqen të fshehin romancën e tyre duke u futur fshehurazi nëpër klube vetëm për anëtarët”, tha një burim përPage Sic, duke vënë në dukje se muzikantëve u pëlqen “të shkojnë në bowling dhe në kinema”. Informatori shtoi se Gomez është “aq e dashur” me DJ dhe “mezi mund t’i mbajë duart larg tij”.

Mes romancës së re të Taggart, ish e dashura e tij më e fundit, Eve Jobs, duket se ka çaktivizuar Instagramin e saj. Modelja 2e cila është vajza e themeluesit të ndjerë të Apple, Steve Jobs  dhe artisti filluan të takoheshin gjatë verës. Sipas raporteve, ndarja e tyre ishte “krejtësisht miqësore”. Drew ka qenë i  lidhur më parë me modelet Haley Rowe, Meredith Mickelson dhe Chantel Jeffries, ndërsa Gomez nuk ka zbuluar detaje për jetën e saj të dashurisë që nga ndarja e saj nga The Weeknd në tetor 2017./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *