• |
ide | kryesore

U dhunua nga disa persona, arrestohet për ngacmim seκsual mësuesi i fizkulturës

-Instant, Lajme, Të fundit

Mësuesi i fizkulturës në Tepelenë, Kleanth Laçi është arrestuar nga polica e Gjirokastrës. Ai akuzohet për ngacmim seksual ndaj dy vajzave të mitura të cilat mësonin në shkollën 9-vjeçare ku 59-vjeçari jepte mësim. Ndaj mësuesit 59 vjeçar rëndojnë për ngacmim seksual dhe kallëzim të rremë.


Gjithashtu në polici ndodhet dhe 29-vjeçari Alvi Gumeni, i cili u vetëdorëzua ditën e djeshme në polici. Ai pranoi se kishte dhunuar mësuesin pasi i kishte ngacmuar seksualisht motrën e mitur. Ndërkohë vijon puna për identifikimin, kapjen dhe vënien përpara përgjegjësisë ligjore të bashkëpunëtorëve të tij. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.