• |
ide | kryesore

U konfliktuan jashtë lokalit, 38 vjeçari shqiptar qëllon me armë ndaj ish-gruas në Itali

-Instant, Lajme, Të fundit


38 vjeçari dhe bashkëpunëtori i saj janë larguar menjëherë me makinë ndërsa gruaja ka lajmëruar policinë. Bashkëpunëtori u arrestua në zonën e Battistinit, ndërsa 38-vjeçari u kap në një shtëpi në Selva Candida. Oficerëve iu desh të hynin nga dritarja dhe e gjetën burrin të fshehur në një dollap.


Më herët, ai ishte dënuar në vitin 2021 për dhunë ndaj ish gruas së tij.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.