• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë, dy të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i frikshëm kandodhur në lagjen Gurra të Lezhës. 3 automjete janë perplasur me njëra tjetrën u njëra prej tyre është përmbysur. Sipas të dhënave paraprake 2 persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar për mjekim në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku ndodhen nën kundesin e bluzave të bardha, jashtë rrezikut për jetën.


Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethaneve të këtij aksidenti. Si pasojë e aksidentit është bllokuar dhe aksi i vjetër rrugor Lezhë-Milot.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.