• |
ide | kryesore

Reshjet/ Mungesë energjie dhe pezullim lundrimi, situata në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Reshjet e vrullshme të shiut kanë prekur të gjithë territorin e vendit tonë. Deri më tani , situata në qytetin e Vlorës raportohet se është e qetë. Megjithatë në disa fshatra të Selenicës ka mungesë energjie. Lumi Vjosë është në nivelin 4.7 metra, brenda shtratit të tij.


Mësohet po ashtu se mbetet i pezulluar deri në mbrëmjen e sotme lundrimi për anijet e peshkimit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.