• |
ide | kryesore

Zjarr në një banesë në Tiranë, ka vetëm dëme materiale

-Instant, Lajme, Të fundit

Një banesë është përfshirë nga flakët në Tiranë, por për fat të mirë ka pasur vetëm dëme materiale.


Banesa në rrugën “Arben Broci” është në pronësi të shtetases  I.Ll.


Zjarrëfikësja ka arritur të shuaj flakët, ndërsa tanimë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.01.2023, në rrugën “Arben Broci”, ka rënë zjarr në banesën në pronësi të shtetases I. Ll.

Zjarri është fikur me ndërhyrjen e shërbimeve zjarrfikëse dhe si pasojë e tij ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.