• |
ide | kryesore

Pete Davidson heq tatuazhet kushtuar Kim Kardashian

Paparazzi, Slider

Pete Davidson konfirmoi se hoqi tatuazhet e tij kushtuar Kim Kardashian gjatë një daljeje në plazh me të dashurën e re të përfolur Chase Sui Wonders.


Gjatë marrëdhënies së tyre, Davidson bëri disa tattoo duke përfshirë frazën “vajza ime është avokate” – së bashku me fjalët “Aladdin” dhe Jasmine”, nga skeçi SNL i tij dhe i Kardashian. Në qafë, ai bëri tatuazh shkronjat “KNSCP”, të cilat dukej se ishin themeluesja e KKW Beauty dhe katër fëmijët e saj, në qafë. (Kardashian ndan North, 9, Saint, 7, Chicago, 5 dhe Psalm, 3, me ish-burrin Kanye West.)


Ish cifti filluan të takoheshin në tetor 2021. Us Weekly konfirmoi se dyshja i kishte dhënë fund  pas nëntë muajsh lidhje në gusht 2022. “Ata kanë orare të ngjeshur dhe distanca e bëri të vështirë”, tha një burim i brendshëm në atë kohë. “Kim udhëton vazhdimisht dhe ishte e vështirë për Pete të vazhdonte, veçanërisht me orarin e tij të xhirimeve.”

Pas ndarjes së tij nga themeluesja e Skims, Pete u takua me Emily Ratajkowski, por dyshja u nda në dhjetor 2022 pas dy muajsh së bashku. Aktori i King of Staten Island më pas nxiti thashethemet për romancën me Wonders, me të cilët është parë duke kaluar kohë në raste të ndryshme. Dyshja, të cilët kanë punuar në Bodies, Bodies, Bodies së bashku, u panë për herë të parë duke u rehatuar ndërsa merrnin ushqim në fillim të këtij muaji./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.