• |
ide | kryesore

Rita Ora flet për fotot virale me Taika Waititi dhe aktoren

Paparazzi, Slider

Rita Ora ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve  se ajo dhe Taika Waititi ishin në një lidhje me Tessa Thompson.


Këngëtarja reflektoi mbi fotot e tyre virale në një intervistë të re me British GQ, duke shpjeguar se zgjodhi fillimisht të heshte. “Unë mendoj se kur disa gjëra janë kaq absurde, thjesht duhet t’i injorosh,” tha ajo. “Unë e kam marrë këtë qasje për shumë gjëra, sepse ju nuk doni të vendosni energji për diçka që nuk ekziston.


“Është njësoj si të përpiqesh të shpjegosh diçka që nuk ka ndodhur, do të thotë se po ushqehesh me asgjë,” shtoi Ora. Aktorja e “Twist” e krahasoi momentin  që ndodhi në një ballkon në Sidnei, me një natë të dehur ku të gjithë bëhen “miqtë më të mirë”.

“Dhe pastaj të nesërmen do të thuash: “Unë po flisja me këtë person  për katër orë dhe nuk e kam idenë se kush janë ata?”Ajo foto ishte vetëm një grup miqsh që kishin një kohë të mirë,” shpjegoi Rita.

Disa muaj më parë edhe Waititi hodhi poshtë imazhet.“Mendoj se në botën e internetit, gjithçka largohet shumë shpejt”, tha regjisori i “Thor: Love and Thunder” për Sydney Morning Herald. Nuk po bëja asgjë të keqe.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.