• |
ide | kryesore

U kap me lëndë narkotike, arrestohet 45-vjeçari shqiptar në Itali

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia italiane ka arrestuar një 45 vjeçar shqiptar pasi i janë gjetur dhe sekuestruar lënë narkotike “kokainë dhe marijuanë”.


I riu u arrestua nën masën e e sigurisë “arrest me burg” të dhënë nga gjyqtari, i hetimeve paraprake të Gjykatës së Komos.


Mediat italiane raportojnë se arrestimi i shqiptarit është bërë në Compagnia di Cantù.

I arrestuari ndodhet në burgun Bassone në Como duke vuajtur dënimin e tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.