• |
ide | kryesore

Kim Kardashian e frikësuar për jetën e saj, shkak fansi

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian i është dhënë një urdhër ndalimi ndaj një fansi të fiksuar, i cili i dërgoi pako rrëqethëse dhe e quajti atë  “gruaja” e tij.


Themeluesja e Skims  pretendoi se mashtrimet e burrit e kanë shkaktuar atë të vuajë nga shqetësime ekstreme emocionale, sipas dokumenteve gjyqësore të marra nga TMZ. Kardashian tha se burri, i identifikuar si Jomonie Victor Zigler, i ka dërguar paketat pasi ka marrë adresën e saj diku tjetër. Ajo tha se paketat përfshinin një unazë diamanti dhe karta  hoteli. Në dokumentet e gjykatës, Kardashian pretendon se Zigler madje u përpoq të hynte në pronën e saj të madhe në Calabasas. Avokati i saj, Shawn Holley, paraqiti një urdhër ndalimi pasi siguriau detyrua të frenonte Ziglerin në portë.


“Asnjëherë nuk i kam dhënë adresën time. Asnjëherë nuk i kam kërkuar që të më dërgojë këto pako”, ka shkruar nëna e katër fëmijëve. “Këto pako përmbajnë sende të ndryshme, duke përfshirë; një unazë fejese me diamant dhe çelësa për një dhomë hoteli.” Gjykata i dha Kim një urdhër ndalimi të përkohshëm kundër Zigler. Një seancë zyrtare pritet që të mbahet muajin e ardhshëm. Nuk është hera e parë që sipërmarrësja është përballur me një situatë të tillë. Muajin e kaluar, Kardashian mori një urdhër ndalimi pesë-vjeçar kundër Andre Persaud, i cili u shfaq në shtëpinë e saj tre herë në gusht 2022. Ajo i tha gjykatës se ai këmbënguli që të dy të komunikonin “në mënyrë telepatike”.

Lexo Edhe :https://lapsi.al/2023/01/24/pete-davidson-heq-tatuazhet-kushtuar-kim-kardashian/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.