• |
ide | kryesore

Paris Hilton, nënë për herë të parë

Paparazzi, Slider

Paris Hilton zbuloi se ajo dhe bashkëshorti Carter Reum kishin mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku – një djalë – përmes një surrogate. Përmes rrjetit social,Instagram, ajo postoi një foto ku mbante dorën e të porsalindurit, ajo shkroi: “Tashmë je i dashur përtej fjalëve ”.


Hilton gjithashtu konfirmoi lajmin për People, duke thënë: “Ka qenë gjithmonë ëndrra ime të bëhesha nënë. Jam shumë e lumtur që Carter dhe unë e gjetëm njëri-tjetrin. Ne jemi shumë të emocionuar,  zemrat tona po shpërthejnë nga dashuria për djalin tonë të vogël.”


Paris  ka treguar shpesh për planet e tyre për të përdorur IVF për të krijuar një familje. Ne vendosëm për këtë si disa muaj pasi bota ishte mbyllur,” i tha ajo PEOPLE. “Ne e dinim se donim të krijonim një familje dhe unë thashë: ‘Kjo është koha e përsosur. .”Hilton dhe Reum u fejuan në shkurt 2021 pas më shumë se një viti lidhje. Aa u martuan në një ceremoni martese tre-ditore atë nëntor. Një mik i vjetër i familjes Hilton, Reum  është një autor, sipërmarrës dhe ka themeluar firmën e kapitalit sipërmarrës M13./Lapsi.al

https://www.instagram.com/p/Cn0oCHOOI4T/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.