• |
ide | kryesore

U aksidentua gjatë natës, policja tek Trauma ka nevojë për gjak

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Efektivja e Policisë së Elbasanit, Anisa Kostani, e cila u aksidentua në Tiranë, ka nevojë për gjak. Mësohet se Kostani ndodhet e shtruar në Spitalin e Traumes. Ajo ka pësuar fraktura të mëdha në trup për shkak të aksidentit dhe bluzat e bardha kanë bërë me dije se e reja ka nevojë për gjak. Nuk dihen detaje lidhur me grupin e gjakut që i nevojitet.


Anisa Kostani, efektivja e Policisë së Elbasanit u përfshi në një aksident gjatë mbrëmjes së kaluar në Tiranë. Ajo ishte pasagjere në një mjet tip “Benz”, që drejtohej nga Ravier Durra pa patentë, i cili është përplasur me një tjetër automjet tip “BMë” që drejtohej nga Kristofor Duka dhe nga goditja, janë përplasur dhe me trafikndarësen.


Durra është vënë në pranga. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë bërë mosrespektimi i distancës së sigurisë nga mjeti që Kostani ishte pasagjere.


8 Comments

  1. Dhe ju mendoni se kjo do zbatoje ligjin. Nejse i uroj sherim sa me te shpejte dhe pa pasoja, por sa per police duhet larguar nga detyra

  2. Kishte vlersuar shumë dhuraten qe i kishte bere Ardi Veliu meqë shpetoi pa deme tulesh …..ishte nje vibrator me bateri i markes fundit i cili simulonte dhe sekrecion

  3. Baxhella dhe zagare me keta e ka mbush administraten Cifutet me sorrosin ne krye per ta shkaterruar kete vend, keta duan Enver Hoxhen ti qije rrobte ne spac. Plehra dhe pesticeid qe duhen futur ne vaske me acid, Do Zoti dhe vdes me vuajtje kjo pleher dhe prostitute bashke me gjithe llumin tjeter qe kane pushtuar Shqiperine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.