• |
ide | kryesore

Fansat e Britney Spears, të frikësuar për jetën e saj

Arkiva, Paparazzi, Slider

Fansat e Britney Spears thërritën së fundmi policinë në shtëpinë e saj pasi artistja mbylli rrjetin social, Instagram. Mirëpo zyra e sherifit të Qarkut Ventura deklaroi se ajo nuk është në asnjë lloj rreziku. “Mund të konfirmoj se kemi marrë telefonata. Gjithashtu mund të konfirmoj se nuk besojmë se Britney Spears është në ndonjë lloj  rreziku”, tha një zëdhënës i policisë.


Oficeri nuk bëri të ditur se sa telefonata morën dhe tha se nuk do të tregonin nëse kishin kontakte të drejtpërdrejta me Spears, apo se si e dinin se ajo ishte mirë. “Është thjesht një çështje e privatësisë për banorët në qarkun tonë,” tha oficeri. “Është një çështje besimi publik. Ne thjesht nuk i zbulojmë ato lloj gjërash [të tilla si kontrollet e shëndetit]. Nuk është krim.”


Spears e ka fshirë Instagramin e saj disa herë në vitet e fundit, dhe megjithëse arsyeja e ndërprerjes së saj të fundit është e paqartë, një burim i tha më parë Page Six se këngëtares thjesht i pëlqen të bëjë pushime ngamediat sociale herë pas here. “Ajo është e lumtur dhe në një vend të mrekullueshëm,” tha burimi në shtator 2021, duke shtuar, “dhe heshtja mund të jetë një gjë e fuqishme. Një mesazh i fuqishëm”./Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2023/01/22/britney-spears-ndryshon-emrin-e-saj/

 

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.