• |
ide | kryesore

Emily Ratajkowski: Paparacët po shkatërrojnë lidhjet e mia

Paparazzi, Slider

Ndonëse Emily Ratajkowski është duke “shijuar” takimet e rastësishme, ajo mendon se paparacët ia kanë bërë mjaft të vështirë përvojën. Që prej paraqitjes së kërkesës për divorc nga Sebastian Bear-McClard, modelja është fotografuar në takime me Pete Davidson, DJ Orazio Rispo, Jack Greer dhe Eric André, të cilat ajo mendon se paparacët kanë ndikuar në procesin e natyrshëm të njohjes me ta.


“Unë jam përpjekur të takohem rastësisht dhe të mos lidhem me pranga. Por ka qenë e vështirë ta bëj këtë,” shpjegoi  Emily gjatë episodit të fundit të podcastit ,”High Low” . “Sa herë që shkoj në një takim tjetër, të gjithë e dinë,” vazhdoi ajo. “Pra, djemtë e tjerë me të cilët jam takuar e shohin atë, dhe ka qenë disi e vështirë, sepse sigurisht që ata thonë; “Nuk fola me të mbrëmë”. Më pas janë fotot e mia jashtë për darkë me dikë tjetër. Është e neveritshme.”


Autorja e “My Body” tha se përvoja ka qenë “e ndërlikuar për t’u lundruar”. Ajo shtoi  se i shkakton asaj “aq shumë ankth”, dhe shpesh përfundon të ndihet “e turpëruar” dhe “duke kërkuar falje”. Në disa raste, Ratajkowski zbuloi gjithashtu  se romancat janë ndalur plotësisht sepse ato “dolën atje shumë shpejt dhe presioni i të gjithave u rrit aq shumë”./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.