• |
ide | kryesore

Ende nuk ka datë/ Berisha premton: Do të kemi protesta

-Instant, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka paralajmëruar protesta kundër Edi Ramës. Megjithatë kryedemokrati nuk ka dhënë një datë të caktuar, pasi sipas tij ende është duke u konsultuar. Sipas Berishës e gjithë Shqipëria do të zbarkojë pasi nuk ia falin Ramës, skandalin me ish agjentin e FBI-së.


“Sot e kërkoj me insistimin më të madh. Do njoftohet data e protestës e do organizohet protesta më e fuqishme. Sot nuk kam datë por Shiperia, Tirana do derdhet e tëra në protestë e Shqipëria do zbarkojë e tëra në Tiranë. S’ka shqiptarë që mund të pranojë një kryeministër si ky që i korrupton vendit partner një nga 2-3 njerëzit kryesor të sigurisë së tyre.


Kryeministër që paguan e përdor si lidhje për të dhënë goditje të rëndë opozitës. Shqiptarët jam i bindur që nuk do ia falin kurrë Ramës.”, tha Berisha.


16 Comments

  1. Erdhi shtatori.
   Hahahaha keta Salibanet jan gallat e madhe. E keni karin ne gryk o karedashesa. 10 vjet rresht seshte pak. Dhe 10 vjet te tjer. Aty ne gryk do e keni.

 1. Elektorati yt o Sali nuk e kalon 40% ku një përqindje e vogël janë të ndershëm ose interesaxhinjë ordiner. Diferenca janë injorante, deikuentë dhe kriminelë të cilet janë agresivë dhe të pa përgjegjshëm që ti i përdor për interesa të ndyra deri në ato të familjes tënde.
  Një gjë është e sigurt, çfarë do që të ndodhë ti do mbetesh një nga figurat më të urryer e më të ndyrë i kombit tonë.

    1. kur fituat ju ne HIKËM, kush ndenji hoqi brekët para rilindjes, historia do të përsëritet por në kah të kundërt

 2. Ik e sal se na cave karin 30 vjet protesta. Robt ikin se jane lodhur 30 vjet protesta. Protesta per ca? Qe te vish ti prap ne pushtet? Ik mer sumqir

  1. sala do ta qijë mamin kurvë, 3 ditë pas nisjes së protestës thuaj mami kurvës se do të qihet e përdhunohet ashtu si e meritoni

   1. PS: mami kurvë= rilindja neokomuniste, por kjo nuk do të thotë se mami yt nuk është kurvë njëlloj si rilindja se po të mos ishte kurvë nuk kishte ritur një idiot si ti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.