• |
ide | kryesore

Pamela Anderson: Nuk donin të më paguanin për ‘Baywatch 2017’

Paparazzi, Slider

Pamela Anderson pretendon se ekipi i filmit Baywatch 2017 fillimisht donte që ajo të bënte një paraqitje falas. Aktorja, e cila bëri bujë si C.J. Parker në serialin që debutoi në vitin 1989, i tha Variety se producentët e filmit vazhdimisht e telefononin për pjesëmarrjen në projekt.


“Po bëhej me të vërtetë, me të vërtetë e tmerrshme. Ata thanë se donin që unë ta bëja atë si një nder,” zbuloi Anderson. “Unë thashë: “Unë bëj favore për kafshët, jo për Paramount.” Kishte kaq shumë ngacmime për ta bërë këtë. Ata donin që unë ta bëja falas, si një homazh apo diçka tjetër. ” Përfundimisht, ajo pranoi të bënte një shfaqje pa dialog. Anderson gjithashtu i tha Variety se ajo nuk doli mirë kur seriali televiziv Baywatch u licencua për Prime Video. “Prodhuesit e Baywatch bënë një pasuri. Unë thjesht nuk e kisha përfaqësimin në atë kohë. Ose njohuritë.”


Në filmin e vitit 2017, i drejtuar nga Seth Gordon, luajti Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario dhe Priyanka Chopra Jonas. Anderson shfaqet në fund  dhe prezantohet si “kapitenia e re e ekipit”, megjithëse ajo nuk ka asnjë rresht. Johnson ngacmoi paraqitjen  e saj duke shpërndarë një foto të tij me Pamela në Instagram dhe duke shkruar, “Ajo prezantoi botën me ‘CJ Parker’ dhe u bë një nga personazhet më ikonë të një brezi – për shfaqjen më të suksesshme televizive. Një kënaqësi për të mirëpritur (aq e mrekullueshme si kurrë) Pamela Anderson në kastin tonë të #BAYWATCH. Ne nuk mund ta realizonim këtë film pa ju. Mirë se vini në shtëpi.”/Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.