• |
ide | kryesore

Zhdukja e Ramës në kulmin e skandalit/ Rrjeti mbushet me MEME

-Instant, Arkiva, Pikante
Zhdukja

Zhdukja e kryeministrit Rama në kulmin e skandalit të korruptimit të ish-zyrtarit të lartë të FBI-së ka shkaktuar reagime të shumta.


Disa thonë se zhdukja nga ekranet është për shkak se është sëmurë me grip dhe temperaturë. Të tjerë, ku bën pjesë opozita thonë se është zhdukur për të mos dhënë sqarime për skandalin.


Në këtë situatë nuk mungojnë as MEME-t në rrjetet sociale. Më poshtë fijnë edhe disa prej tyre më pikantet në këtë situatë. ©LAPSI.al

zhdukja May be an image of 2 people and text zhdukja zhdukja May be an image of 2 people, beard and text that says 'FB FB.' zhdukja May be an image of 1 person and text that says 'O VISO BOJ GATI DY VIZA pu LUS SE DO VIJ AI I GJATI' May be an image of 1 person, standing and text May be an image of 1 person, beard and text May be an image of 2 people, people standing and text May be an image of 1 person and indoor

3 Comments

  1. Meme kaq te gjetura e plot humor te zi na kthejne pas shume vitesh ne humorin e ketij lloji (sigurisht jo ne grupe) , qe qarkullonte kudo ne Tirane qysh nga vitet’70.

    Per te bere nje fare distancimi nga frika te gjithe fillonim me fjalet:”degjo nje humor shkodran”.

    1. U zhduk ca dite se mendon se do harrohet! O Rame e ke bo mutin mullar , tani filloi shtypi ishullor edhe ata ka kohe qe te jane qepur. Nuk dihet nga cila ane do te vije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.