• |
ide | kryesore

Kishte kthyer lokalin në lojëra fati, arrestohet 25-vjeçari në Malësi të Madhe

-Instant, Lajme, Të fundit

Pronari i lokalit Xh.L, 25-vjeç, është arrestuar. Kjo pasi ai organizonte llotari të palejuara në Malësi të Madhe. Gjatë kontrollit fizik në ambientin e shtetasit me iniciale Xh.L., policia ka sekuestruar 3 makineri për lojëra fati.


Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprat penale “Organizimi i lotarive të palejuara” dhe “Vënia në dispozicion e lokaleve për lojëra të palejuara”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.