• |
ide | kryesore

Krim i rëndë/ Babai vret tre fëmijët dhe më pas veten

-Instant, Arkiva, Planet, Të fundit

Një krim i rëndë ka ndodhur në Turqi. Sipas mediave vendase, bëhet me dije se një burrë ka vrarë tre fëmijët e tij dhe më pas veten. Gjithccka ka ndodhur pasi gruaja doli nga shtëpia.


Ngjarja ndodhi në një banesë në rrugën Selahaddin Eyyubi. Policia e cila ka hyrë me vështirësi në banesë ka gjetur kufomat e burrit dhe tre fëmijëve të tij, dy djem dhe një vajzë.


Sipas deklaratës së bluve, burri i cili po punonte në një kantier të vendosur, kishte probleme familjare dhe psikologjike, dhe vrau tre fëmijët e tij dhe më pas kreu vetëvrasje.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.