• |
ide | kryesore

Përplasi të miturën e u largua nga vendngjarja, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 35-vjeçar është vënë në pranga ditën e sotme. Ai përplasi një të mitur në rrugën ‘Demokracia’ në Tiranë. Pasi përplasi me motorin e tij 9-vjeçaren, i riu është larguar nga vendi i ngjarjes. Pas disa orësh u bë i mundur identifikimin e targës së motori dhe më pas të drejtuesit të tij.


Në cilësinë e provës materiale, u sekuestrua motori. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.