• |
ide | kryesore

Shakira reagon ndaj fotos së Gerard Pique me partneren e tij

Paparazzi, Slider

Shakira ka reaguar pas publikimit të fotos së Gerard Pique me partneren e tij, Clara Chia. “Gratë nuk qajnë më, ato kërcejnë merengue”, shkroi këngëtarja në një video që tregonte atë duke kërcyer dhe duk kënduar këngën  BZRP Music Session #53″.


Në fillim të kësaj jave, Pique – i cili duket se ka frymëzuar kënga, zyrtarizoi lidhjen e tij në Instagram. Por ai u përball me shumë komente negative nga ndjekësit. “Do më vinte turp,” vuri në dukje një fans, ndërsa një tjetër shkroi, “Imagjinoni të shkatërroni jetën tuaj familjare me gruan dhe fëmijët tuaj.” “Ajo nuk krahasohet me nënën e fëmijëve tuaj,” shtoi një i tretë.


Dhe shumë përdorues i referoheshin kavanozit me reçel që thuhet se shkaktoi dyshime tek Shakira se Pique po e tradhëtonte. Sipas disa raportimeve  ajo kuptoi gjithcka pasi receli zhdukej sa herë ajo ishte larg për punë. ( Gerard dhe dy djemtë e  nuk e pëlqenin recelin e frutave.)  Një burim i tha Page Six në fillim të këtij muaji se këngëtarja ishte “e dërrmuar kur mësoi se kjo grua kishte qenë në shtëpinë  e tyre. “Është shkatërruese për  të . Ajo mësoi   se kjo lidhje kishte vazhduar humë më gjatë nga sa e imagjinonte.”/Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2023/01/27/shakira-nje-tjeter-kenge-te-re-kunder-pique/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.