• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën dytësore Lezhë-Rrilë, makina del nga rruga dhe përmbyset

-Instant, Lajme, Të fundit

Nje aksident ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën dytësore Lezhë-Rrilë. Një grua ka humbur kontrollin e automjetit të saj tip ‘Benz’ me të cilin udhëtonte. Mjeti është përplasur me shtyllat në anë të rruges, duke u përmbysur.


Për pasojë ka marrë lëndime të lehta drejtuesja e mjetit, e cila është dërguar për ndihme mjekësore në spital. Policia ka mbërritur  ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.