• |
ide | kryesore

Alicia Silverstone rikthen Cher në ‘Clueless’

Paparazzi, Slider

Alicia Silverstone ka risjellë së fundmi  rolin e saj në ‘Clueless’ në një reklamë Super Bowl për Rakuten.


Në klip aktorja do të hyjë në një klasë e veshur me xhaketë sportive dhe fun.Pasi zuri vendin e saj në podiumin e përparmë të klasës, ashtu siç bëri për disa skena të paharrueshme në film, Silverstone kthehet dhe thotë: “Mos u mërzit – vajza jote është kthyer”. Fansat e filmit madje do të njohin këngën që luhet në sfond: “Alright” nga Supergrass, nga kolona zanore e Clueless.


“Rakuten e bën të lehtë kursimin gjatë blerjeve dhe puna me ta për të ringjallur Clueless për skenën e Super Bowl kishte kuptim” i tha Silverstone ekskluzivisht PEOPLE.Bazuar lirshëm në romanin e Jane Austen të vitit 1815 Emma, Clueless u shkrua dhe u drejtua nga Amy Heckerling dhe ndjek 15-vjeçaren Cher ndërsa ajo  lundron në jetën familjare, shkollën, popullaritetin dhe idenë e dashurisë.

Përveç Silverstone, kasti kishte gjithashtu; Brittany Murphy, Donald Faison, Jeremy Sisto, Stacey Dash, Breckin Meyer, Wallace Shawn, Justin Walker, Elisa Donovan, Twink Caplan, Dan Hedaya dhe Paul Rudd. /Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.