• |
ide | kryesore

Shiste kokαinë në Lushnjë, arrestohet 39-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 39-vjeçar që shpërndante kokainë të ndarë në doza në qytetin e Lushnjës është arrestuar këtë të mërkurë. 39-vjeçari me iniciale A.M. u gjet fajtor nga gjykata dhe iu caktuar në 30 janar masën e sigurisë ‘arrest me burg’.


Ndërkohë, nën hetim janë vënë 10 shtetas të moshave 19-40 vjeç. Ata dyshohet se blinin doza të lëndës narkotike kokainë që ua shiste 39-vjeçari. Në cilësinë e provës materiale, u sekuestruan 900 000 lekë, 4 aparate celulare dhe 1 automjet.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.