• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Në mes të tensioneve deputeti i PS-së nuk e prish terezinë, luan shah në Kuvend

-Instant, Lajme, Të fundit
deputeti i PS nuk e prish terezinë, luan SHAH në kompjuter

Debatet dhe tensionet e seancës së sotme parlamentare duket se nuk kanë shqetësuar të gjithë deputetët. Përkundrazi, për deputetin e PS-së, Eduard Shalsi kjo ka qenë koha perfekte për një lojë shahu. Shalsin siç duket nuk e shpërqendrojnë tonet e larta, por vijon me lojën e tij i qetë.


LSA-ja ka publikuar disa momente ku shfaqet deputeteti duke luajtur shah në laptop, edhe pse në atë sallë kryeministri Edi Rama po akuzohet për një aferë me ish-zyrtarin e FBI-së.2 Comments

  1. Po te dije ky parameci me kostum te luaje shah, une jam nipi i Napoleon Bonapartit……

    Midis te tjerash, dihet qe Parlamenti ne Shqiperi eshte nje teater apo estrade, sepse vendimet i merr Karteli!

  2. Hahaha parameci
    Tani 60 përqind analfabetë funksionale
    Nuk e dinë fare ca po thua.
    As ish min e arsimit me 5.7nuk e di.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.