• |
ide | kryesore

Shikoni si deputeti socialist voton edhe për kolegen (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Deputeti

Deputeti i Partisë Socialiste, Baftjar Zeqaj, duket se ka votuar në këtë seancë edhe për kolegen e tij.


Siç shihet në këto pamje, në momentin kur është hapur votimi, ai ka votuar elektronikisht edhe për emrin e tij, edhe për atë të koleges Tatiana Piro. Në momentin e votimin Piro nuk ka qenë në sale.


Video është publikura ne rrjet nga gazetrai Osman Stafa.


4 Comments

  1. Per te kuptuar dhe njohur se kush jane ortaket e Dorian Duçkes, e ke shume kollaj. Duhet te pyesesh kunaten tende, zonjen Vjollca Hoxha (gruaja e baxhanakut rahmet paste qe ti nuk e njihje).

    Pyete zonjen Vjollca, ku shkoi Dorian Duçka pasi ajo i trokiti per ndihme me rekomandimin e familjes tende.

    Ne cilin shtet partner dhe aleat ai nderhyri dhe i siguroi vizen zonjes Hoxha.

    Kur te ta thote kunata shtetin, aty qendro. Merr fryme thelle se aty i kane rrenjet dhe ortaket e Dorianit.E kuptuan shpellkaret se nga pamja nuk shihet asgje

  2. Votimi me dy duar e deputetit ne Parlament eshte meme online.
    Dora qe eshte mesuar te vjedhe vota e ben ne cdo rrethane, ndaj duhet prere…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.