• |
ide | kryesore

Tensione në Kuvend/ Socialistët përjashtojnë nga seanca Gazment Bardhin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Kuvend

Tensione në sallën e Kuvendit. Teksa ka vijuar debati në sallën e Kuvendit, ku deputetët demokratë kanë bllokuar foltoren, Lindita Nikolla ka përjashtuar nga seanca Gazmend Bardhin.


Ky i fundit i është afruar ministrit Peleshi, duke i thënë diçka, ndërsa kolegët e tij i binin pa ndalim tavolinave.


Po ashtu në pamje u shfaq dhe deputeti Lefter Gështenja, që kishte vendosur karrigen sipër tavolinës.

Lexo më tej: Skënderbeu përsëri me grip, nxjerr Elisën në interpelancë për McGonigal 


4 Comments

  1. Tani, procesin penal që zhvillohet në SHBA kundër një ish-zyrtari të lartë të FBI-së, ia paraqesin popullit shqiptar si proces kundër Kryeministrit të Shqipërisë, sikur i pandehur (në gjendje të lirë) dhe i akuzuar për mosdeklarim të ardhurash dhe mosraportim të takimeve të zhvilluara me të huaj nuk është Mëkgoginëll, por Edi Rama.

    Sali Berisha, njeriu i shpallur non- grata nga Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA, i shpallur “ordiner i rrezikshëm” nga shtypi gjerman dhe “drejtues i regjimit të gangsterëve” nga shtypi anglez; Sali Berisha, i cili pati burgosur kreun e opozitës (1993), rrahur deputetët e opozitës (1996) dhe pushtuar me dhunë institucionet qendrore të shtetit (1998)

  2. Perjashtuan deputetin me te sakte per aresye sepse Bardhi do i diskriditonte me logjie dhe dinjitet ne debatin qe do zhvillohet.

  3. kryehori eshte taku disa here ne zyre sebashku me dy sekseser , sipas akuzez ne Amerike , arrihet deri aty sa sekseri i rames pagun nen dore 2 her 80 dhe 225 mij$ .
    skandal horat e hajdutat nga Shqiperia arrijne te kompromnetojne dhe zyrtatre te Larte te AMERIKES , kushe e di sa miloona kane harrxhu me arrite deri ne ato nivele korrupsioni .
    Shqiperia fatkeqsishte sot me shum se kurre vendi i politikanve hajdut , zaptusa ,askush , me vese e te pa turp .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.